نحوه انتخاب بهترین آباژور طب سنگ نمک اصل

نحوه انتخاب بهترین آباژور طب سنگ نمک اصل

آباژور طب سنگ نمک اصل دارای خواص متعددی می باشد. در مقالات قبلی برخی از خواص آباژور طب سنگ نمک اصل ارائه شد. در این مقاله هدف ارائه ی راهنمایی برای انتخاب مناسب ترین طب سنگ نمک اصل می باشد.

 نحوه انتخاب بهترین آباژور طب سنگ نمک

در هنگام انتخاب آباژور طب سنگ نمک برای منزل و یا محیط کارتان بهتر است چند فاکتور مهم را درنظر داشته باشید:

با توجه به این که در طبیعت انواع مختلفی از نمک وجود دارد شما بایستی حتما توجه داشته باشید که از طب سنگ نمک اصل استفاده کنید. چراغ طب سنگ نمک اصل با کیفیت عالی قدمت بسیار زیادی داشته و از منطقه عمیق تر معدن سنگ نمک استخراج می شود.

بهتر از قبل از خرید آباژور طب سنگ نمک به نکات زیر توجه داشته باشید:

رنگ

رنگ درمانی یک کار علمی در حوزه روانشناسی می باشد و تحقیقات متعددی در این زمینه صورت گرفته است. بسیاری از گزارشات نتایج مهمی از آن را بیان می کنند. ویژگی های گزارش شده از خواص رنگ درمانی آباژور طب سنگ نمک شامل موارد متعددی می باشد؛ از جمله افزایش سطح انرژی و عملکرد بدن، بهبود خلق و خو و همچنین بهبود حالت های روحی و روانی.

هر آباژور طب سنگ نمک ویژگی های ظاهری خاص خود را دارد و این ویژگی ها می تواند کاملا متفاوت و منحصر بفرد باشد.

آباژور و شمعدان طب سنگ نمک در طیف رنگ سفید، نارنجی، صورتی، قرمز و تا حدودی مشکی وجود دارد،  هر چه میزان شفافیت سنگ بیشتر باشد عمق استحصال آن بیشتر بوده و ارزش بیشتری خواهد داشت. چراغ های نمکی که دارای شفافیت پایینی می باشند و بافت شکری مانند (پودر شونده) دارند، عمدتا از نمک با ارزش پایین ساخته شده اند و طب سنگ نمک اصل نمی باشند.

بدن انسان قطعا به رنگ های زیبا واکنش نشان می دهد به عنوان مثال، درخشش رنگ نارنجی مایل به صورتی در کاهش استرس بسیار مفید است. نور صورتی رنگ و ملایم چراغ طب سنگ نمک مناسب ترین رنگ برای نگریستن و هم چنین ایجاد آرامش قبل از خواب است و به شما در تنظیم الگوی خواب مناسب کمک بسیار زیادی می کند.

چراغ طب سنگ نمک صورتی و نارنجی عمدتا با احساسات مثبت، نزدیکی و عشق همراه است. در حالی که چراغ های طب سنک نمک سفید منجر به انتقال احساس امنیت و آرامش در سیستم عصبی می شود و می تواند در سم زدایی داخلی مفید باشد. بیشتر لامپ های طب سنگ نمک در واقع ترکیبی از هر سه طیف رنگ می باشند.

استفاده از چراغ طب سنگ نمک با نور ملایم و آرام بخش در اتاق خواب و یا در یک سالن بسیار مناسب است. البته بهتر است لامپ را در جایی کاملا نزدیک به خودتان استفاده کنید تا از خواص درمانی آن بیشتر بهره مند شوید.

اندازه

وزن یک چراغ طب سنگ نمک می تواند نشانه خوبی از میزان تاثیر آن در تمیز کردن هوا باشد هرچقدر آباژور طب سنگ نمک بزرگتر و سنگین تر باشد فواید درمانی بیشتری دارد. بهتر است موارد زیر را درنظر داشته باشید:

• برای استفاده در کنار فضای کاری خود، بر روی یک میز، یک لامپ کوچکتر طب سنگ نمک  حدود 1 تا 2 کیلوگرم خوب است، هر چند که باید کاملا نزدیک به شما باشد. اگر این امکان وجود ندارد؛ اندازه بزرگتر را انتخاب نمایید.

• برای اتاق خواب کوچک، یک آباژور طب سنگ نمک کوچکتر که بین 1 تا 3 کیلوگرم وزن داشته باشد، مناسب است.

• برای یک اتاق خواب بزرگتر، آشپزخانه و یا  سالن کوچک ، یک لامپ نمک بین 3 تا 6 کیلوگرم مناسب است.

• برای فضاهای بزرگتر و محیط های اداری، که امواج الکترومغناطیسی در آن بیشتر وجود دارد، بهتر است یک آباژور طب سنگ نمک بزرگ، تهیه کنید و ترجیحا یک چراغ طب سنگ نمک بسیار بزرگ مانند این آباژور کاسه ای بزرگ نمکی را خریداری کنید.

شکل

شکل آباژور طب سنگ نمک تاثیری در تمیز کردن هوا و یا تولید یون های منفی ندارد. تنها سطح تماس این لامپ ها با محیط اطراف می تواند به عنوان یک عامل مهم و تاثیر گذار در میزان تاثیر این لامپ ها در نظر گرفته شود.

از لحاظ ظاهری چرغ های طب سنگ نمک ای که درخشش بیشتری دارند (مانند این هرم خارق العاده) ،جذابیت بیشتری دارند. استفاده از یک لامپ نمکی بزرگ ، می تواند تاثیرات مفید بسیار زیادی را برای شما فراهم کند. برای فضاهای کوچکتر و ایجاد دکوراسیون جذابتر می توانید است از آباژور و شمعدان های طب سنگ نمک دوکاربره مانند آباژور شمعدان استوانه یا آباژور شمعدان مکعب استفاده کنید.

چراغ های نمک طبیعی و آباژور های طب سنگ نمک علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط زندگی  در تمیز کردن هوا از مواد آلرژی زا و هم چنین ایجاد یون های منفی برای افزایش سلامتی بدن تاثیر بسیار زیادی دارند.

برای یک بررسی دقیق تر در مورد بهترین آباژور های طب سنگ نمک موجود در فروشگاه اینترنتی طب سنگ نمک می توانید به این لینک مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

مناسب ترین مکان برای استفاده از لامپ نمکی طب سنگ

مناسب ترین مکان برای استفاده از لامپ نمکی طب سنگ

بهترین مکان برای استفاده از آباژور و شمعدان های طب سنگ نمک نزدیکترین جایی است که شما اکثر اوقات خود را در آن سپری می کنید و ...

بیشتر بخوانید ...