آیا مزایای طب سنگ نمک از لحاظ علمی ثابت شده است؟

سنگ نمک طب سنگ ویژگی های جذاب و منحصربفردی در فضای زندگی ما ایجاد می کند؛ اما آیا آباژور طب سنگ نمک واقعا تاثیرگذار است؟ ...

بیشتر ...
کارما

کارما چیست؟

کارما به معنای عمل است. اساس قوانین کارما بر روی علت و معلول است. هر کاری که شما در حال حاضر انجام دهید فارغ از اینکه عملی نیک یا بد باشد بر زندگی آینده شما تأثیرگذار است.

بیشتر ...
سنگ فیروزه

سنگ فیروزه چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

قدمت تجارت با سنگ فیروزه به 1000 سال پیش باز می گردد. مردم در آن دوران با فیروزه صنایع دستی درست می کردند و با آن تجارت می کردند. فیروزه های زیادی بر روی شمشیرهای باستانی و قدیمی کشف شده است

بیشتر ...
سنگ نمک

با سنگ نمک و خواص بینظیر آن آشنا شوید

سنگ نمک ماده معدنی شناخته شده ای است که در طی فرایند یونیزاسیون می تواند به طور طبیعی یون هایی تولید کند که برای سلامت افراد مفید است.سنگ نمک می تواند ذرات مضر در هوا را از بین ببرد

بیشتر ...
مدیتیشن

مدیتیشن چه فوایدی دارد؟

روش‌های زیادی برای پاکسازی روح وجود دارد. مدیتیشن انرژِی مضاعفی را به شما برای حرکت به‌سوی پیشرفت می‌دهد. بیشترین تأثیر مدیتیشن بر روی تمرکز شما است.

بیشتر ...
مدیتیشن

مدیتیشن چیست و چه تاثیری بر جسم و روح دارد؟

امروزه مدیتیشن در زمره محبوب‌ترین فعالیت‌ها در بین مردم برای کسب آرامش ذهنی است. البته باورهای غلطی در مورد مراقبه وجود دارد در این مقاله قصد داریم تا به زوایای دیگر مراقبه و فواید مراقبه بپردازیم.

بیشتر ...

چاکرای دوم یا چاکرا خاجی کجا قراردارد؟

هفت چاکرای اصلی بدن با مکان های خاصی در بدن مانند لگن، قلب، گلو یا تاج سر مرتبط هستند. چاکرای دوم در حدود 2 اینچ زیر ناف، در بالای چاکرای ریشه واقع شده است و ﺑﻪ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﺧﺎﺟﯽ ﻭﺻﻞ ﺍﺳﺖ.

بیشتر ...
سنگ چشم ببر

سنگ چشم ببر چیست؟ و چه خواصی دارد؟

سنگ چشم ببر یک سنگ دگرکونی است و رنگ آن بین طلایی و قرمز، قهوه ای متغیر است، این سنگ را می توانید به هر دو رنگ بالا مشاهده نمایید. چشم ببر دارای رنگ هایی طلایی، زرد طلایی و خاکستری می باشد..

بیشتر ...
سنگ سیترین

سنگ سیترین چیست؟(مشخصات سنگ سیترین)

سیترین در واقع نوعی کوارتز، با طیف رنگی از زرد تا نارنجی متمایل به قهوه ای است این کانی را به عنوان کوارتز زرد نیز می شناسند و نام خود را بخاطر همان رنگ زرد لیمویی برگرفته است.

بیشتر ...
چاکرای سوم

چاکرای سوم (چاکرای شبکه خورشیدی) چیست؟

چاکرای سوم یا چاکرای شبکه خورشیدی یکی از انواع چاکراهای بدن است که به عنوان منبع قدرت فردی و اعتماد به نفس و موفقیت در فعالیت های روزانه برای دست یابی به اهداف شناخته شده است.

بیشتر ...
سنگ عقیق اصل

تشخیص عقیق اصل از بدل

یکی از موضوعات بسیار مهمی که زمان خرید سنگ عقیق باید به آن توجه بسیاری شود این است که اصلی آن را خریداری کنید.اصالت سنگ عقیق اصل از جمله موارد بسیار مهمی است که زمان خرید این سنگ حائز اهمیت است.

بیشتر ...
سنگ رزکوارتز

چگونه رزکوارتز اصل را از بدل تشخیص دهیم؟

در مورد خرید سنگ رز کوارتز می توان نکاتی را در نظر داشت تا سنگ اصل را از جنس مصنوعی و تقلبی آن تشخیص داد و خرید امنی داشته باشید.

بیشتر ...